OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

BOSS Protection Group zajmuje się  kompleksową ochroną imprez masowych, a także rekreacyjnych, firmowych, targowych, okolicznościowych itp. Zabezpieczenie każdej imprezy odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Pracownicy służby porządkowej i informacyjnej posiadają certyfikaty wynikające
z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Przy zabezpieczeniu każdej imprezy część naszego personelu posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony  zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia
z dnia 22 sierpnia 1997 r. Nasi pracownicy podczas wykonywania swoich zadań umundurowani są jednolicie (umundurowanie dostosowane jest do charakteru imprezy), posiadają identyfikatory oraz wyposażeni są w bezprzewodowe środki łączności i niezbędne środki przymusu bezpośredniego. Kierownictwo oraz kontrola nad wykonywanymi usługami powierzana jest osobom posiadającym uprawnienia kierownika ds. bezpieczeństwa. Ponadto standardem firmy jest wcześniejsze poznawanie oczekiwań Klienta i dobieranie odpowiedniego kierownika w zależności od charakteru imprezy.

BOSS Protection Group nie ogranicza się tylko do kompleksowej ochrony imprez. Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów wykonujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na imprezę masową. Prowadzimy w Państwa imieniu rozmowy z takimi instytucjami publicznymi jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid, Urząd Miasta.

Nasza Firma posiada w swojej ofercie również wynajem różnego rodzaju płotków zabezpieczających takich jak płotki lekkie, płotki ciężkie, ogrodzenia ażurowe i inne. Oferujemy Państwu również możliwość organizacji zaplecza technicznego, estradowego, oświetleniowego, sanitarnego, medycznego i cateringowego.