PASJA I DOŚWIADCZENIE

O NAS

BOSS Protection Group od 2018 roku świadczy wysokiej jakości usługi w sektorze bezpieczeństwa. W ciągu 5 lat BOSS Protection Group rozwinął się z małego podmiotu w dostawcę kompleksowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. BOSS Protection Group świadczy usługi w takich obszarach rynku jak: ochrona imprez masowych i innych eventów, ochrona fizyczna, monitoring obiektów stacjonarnych a także projektowanie i realizacja technicznych systemów zabezpieczeń.

BOSS PROTECTION GROUP 0041
BOSS PROTECTION GROUP 002

BOSS Protection Group to nie tylko agencja ochrony, ale również usługi profesjonalnego utrzymania czystości co czyni nas biznesowym partnerem kompleksowych rozwiązań. Dotychczas podjęto współpracę z ponad 200 firmami zarówno z sektora komercyjnego jak i państwowego. Wyznawane przez Nas wartości wyznaczają kierunek relacji z klientami i współpracownikami. Jesteśmy transparentni i funkcjonujemy zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży security. Odpowiadał za bezpieczeństwo wielu imprez masowych, w których wzięło udział łącznie ponad milion osób. Podczas Światowych Dni Młodzieży był współodpowiedzialny za zabezpieczenie wizyty Ojca Świętego w Tauron Arena Kraków. W przeszłości szef ochrony hipermarketów w sieci Carrefour.

MICHAŁ SCĄBER

PREZES ZARZĄDU

Absolwentka Studium Dziennikarskiego na Akademii Pedagogicznej. Z firmą związana od roku 2018, od marca 2022 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego. Wcześniej zbierała doświadczenie w branży eventowej. Może pochwalić się relacjami z takimi markami jak: Zarząd Infrastruktury Sportowej, Fundacja Vena-Sport, Galeria Kazimierz, Teatr Groteska, Lang Team

JUSTYNA DROZDECKA

DYREKTOR OPERACYJNY

Absolwentka Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z firmą związana od momentu jej powstania w 2018 roku. Współpracę z BOSS Protection Group rozpoczęła jako pracownik ochrony, następnie pełniła funkcję specjalisty ds. imprez masowych a aktualnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Posiada dużą wiedzę dotyczącą funkcjonowania agencji ochrony.

KATARZYNA PAWEŁEK

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Przyjechała do Polski po wybuchu wojny na Ukrainie i od lipca 2022 roku jest związana na naszą firmą. Aktualnie pełni funkcję Koordynatora Serwisu Sprzątającego. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Odessie. Doświadczenie zawodowe zbierała na Ukrainie pracując w branży spożywczej gdzie była odpowiedzialna za realizację projektów.

Kateryna Kudyshkina

KOORDYNATOR SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Absolwent Wyższej Szkoły Inżynieryjnej w Ammanie. Przez większość kariery zawodowej związany z jordańską Dyrekcją Bezpieczeństwa Publicznego, gdzie odpowiadał za obszar kamer monitorujących. W ostatnim czasie, przed przyjazdem do Polski, pracował dla Ideal Group Trading Company, w której uczestniczył w rozwoju działu wsparcia CCTV. Ukończył wiele szkoleń produktowych organizowanych przez największe na świecie firmy branży security.

Hani Sawwaf

koordynator działu technicznego

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Ochrona imprez masowych, rekreacyjnych, firmowych, targowych, okolicznościowych itp. Doświadczeni i kwalifikowani pracownicy ochrony.
SPRAWDŹ

OCHRONA FIZYCZNA

Oferujemy kompleksową usługę ochrony fizycznej obiektów zgodną z wymaganiami Ustawy o ochronie osób i mienia i zapewniającą zabezpieczenia interesów naszych Klientów.
SPRAWDŹ

USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

BOSS Cleaning, wyspecjalizowana marka grupy BOSS Protection Group, tworzy dla swoich Klientów rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.
SPRAWDŹ

MONITORING I SYSTEMY ALARMOWE

Monitoring obiektów 24 godziny na dobę. W chwili otrzymania sygnału operator stacji monitorowania niezwłocznie wysyła patrol interwencyjny będący najbliżej miejsca zdarzenia.
SPRAWDŹ

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Audyty bezpieczeństwa na utratę, kradzież lub naruszenie aktywów oraz wynikającego z tych zagrożeń przerwania ciągłości działania procesów biznesowych organizacji.
SPRAWDŹ